RESULTADOS 2012.

 

Color:

 

 

 

 

 


 

GRUPO D-001 Lipocromo Blanco
 

 

 

 


ORO: SALA MONTSERRAT ANTONIO 366 pts
PLATA: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 364 pts
BRONCE: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 363 pts


GRUPO D-002 Lipocromo Blanco

ORO: SALA MONTSERRAT ANTONIO 91  pts
PLATA: RAMIS GONZALEZ FRANCISCO 91 pts
BRONCE: LLOBERA VILLALONGA GUILLEM 90  pts

GRUPO D-003 Lipocromo Amarillo Intenso

ORO: PONS BISBAL MIGUEL 362 
 pts
PLATA : RIGO  ALOMAR PEDRO 362   pts

GRUPO D-004 Lipocromo Amarillo Intenso

ORO: PONS BISBAL MIGUEL 91  pts
PLATA: PONS BISBAL MIGUEL 90 pts
BRONCE: SALA MONTSERRAT ANTONIO 89  pts


GRUPO D-005 Lipocromo Amarillo Nevado

ORO: PONS BISBAL MIGUEL 363 pts
 

GRUPO D-006 Lipocromo Amarillo Nevado

ORO:  ABELLAN SANCHEZ ANTONIO 91 pts
PLATA :  SALA MONTSERRAT ANTONIO 90 pts
BRONCE:  PONS BISBAL MIGUEL 89 pts 

 

GRUPO D-007 Lipocromo Rojo Intenso

ORO: MAS BARCELO MARIA 362
pts
PLATA : JAIME FERRER BERNAT 362 pts



GRUPO D-008 Lipocromo Rojo Intenso

ORO: GARCIA COLL JOAN MIQUEL  91 pts
PLATA : FERRER BERNAT JAIME 90 pts
BRONCE: FERRER BERNAT JAIME 90 pts



GRUPO D-009 Lipocromo Rojo Nevado


ORO: MAS BARCELO MARIA 366 pts
PLATA : FERRER BERNAT JAIME 359 pts



GRUPO D-010 Lipocromo Rojo Nevado

ORO: ESTADES CASTAÑER BERNAT J. 90  pts
PLATA : FERRER BERNAT JAIME 89  pts
BRONCE: ESTADES CASTAÑER BERNAT J. 89  pts


 

GRUPO D-011 Lipocromo Amarillo Mosaico

ORO :  BARCELO PARRA JUAN 363 pts
PLATA : MIQUEL SANCHIS JAUME MARC 360 pts


 

GRUPO D-012 Lipocromo Amarillo Mosaico

ORO: PALMER ALOU PEDRO JUAN 91 pts
PLATA : BESTARD TERRASSA MIGUEL ANGEL 90  pts
BRONCE: ABELLAN SANCHEZ ANTONIO 89  pts


 

GRUPO D-013 Lipocromo Rojo Mosaico

ORO: SALA TORAL SEBASTIA 362 pts
PLATA :  BARCELO PARRA JUAN 358 pts


 

GRUPO D-014 Lipocromo Rojo Mosaico

ORO: ESTADES CASTAÑER BERNAT 91 pts 

PLATA :  ESTADES CASTAÑER BERNAT 90 pts

BRONCE:  SALA TORAL SEBASTIA 89 pts

 

GRUPO D-015 Negro Blanco

PLATA: GONZALEZ RAMOS LUIS 356
pts

 

GRUPO D-016 Negro Blanco

ORO: ABELLAN SANCHEZ ANTONIO 91 pts

PLATA: GONZALES RAMOS LUIS 89 pts

BRONCE: GONZALEZ RMAOS LUIS 89 pts

 

GRUPO D-18 BRUNO BLANC

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 90 pts


GRUPO D-023 Negro Amarillo Nevado o Intenso

ORO: BARCELO PARRA JUAN 362 
pts
PLATA: GONZALEZ RAMOS LUIS 362  pts



GRUPO D-024 Negro Amarillo Nevado o Intenso

ORO: GONZALEZ RAMOS LUIS 90 pts
PLATA: LLOBERA VILLALONGA GUILLEM 90  pts
BRONCE:  GONZALEZ RAMOS LUIS 89 pts



GRUPO D-026 Bruno Amarillo Nevado o Intenso 

BRONCE: GELABERT MASSANET MIGUEL 88
pts

 

GRUPO D-028 Agata Amarillo Nevado o Intenso

ORO: CUARTERO MONTIS FELIX 91 
pts
PLATA:  CUARTERO MONTIS FELIX 90 pts
BRONCE:  CUARTERO MONTIS FELIX 89 pt
s



GRUPO D-032 Negro Rojo Intenso o Nevado

ORO: GARCIA COLL JOAN MIQUEL 91 pts
PLATA : GARCIA COLL JOAN MIQUEL 90  pts
BRONCE: VICENS MAS FRANCISCO 89 pts


GRUPO D-036 Agata Rojo Intenso o Nevado

ORO:  FERRER BERNAT JAIME 91 pts

PLATA: FERRER BERNAT JAIME 90pts

BRONCE: FERRER BERNAT JAIME 89 pts

 


GRUPO D-40 Negro Amarillo Mosaico

ORO: PONS BISBAL MIGUEL 90 pts

PLATA: PONS BISBAL MIGUEL 89 pts

BRONCE: PONSBISBAL MIGUEL 89 pts

 

GRUPO D-042 Bruno Amarillo Mosaico


PLATA: ABELLAN SANCHEZ ANTONIO 89  pts
BRONCE:  ABELLAN SANCHEZ ANTONIO 88 pts


 

GRUPO D-043 Agata Amarillo Mosaico

ORO: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 362 
pts

PLATA: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 360 pts



GRUPO D-044 Agata Amarillo Mosaico

ORO:  SOTO GALINDO PEDRO 90 pts
PLATA : VARON HUERTA JOSE MIGUEL 89 pts
BRONCE:  VARON HUERTA JOSE MIGUEL 89 pts

 

GRUPO D-044 Agata Amarillo Mosaico

ORO: SOTO GALINDO PEDRO 90 pts
PLATA : VARONHUERTA JOSE MIGUEL 89 pts
BRONCE: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 89 pts

 

GRUPO D-046 Isabela Amarillo Mosaico

PLATA : MIQUEL SANCHIS JAIME MARC 89 pts

 

GRUPO D-047 Negro Rojo Mosaico

ORO: GARCIA COLL JOAN MIQUEL 362 pts

PLATA: GRIMALT SALVA FRANCISCO 360 pts

BRONCE: GRIMALT SALVA FRANCISCO 359 pts



GRUPO D-048 Negro Rojo Mosaico

ORO: MORALES ROSSELLO JAIME 91  pts
PLATA: MORALES ROSSELLO JAIME 90  pts

BRONCE: RAMIS GONZALEZ FRANCISCO M. 89   pts  

 

GRUPO D-049 Bruno Rojo Mosaico

ORO: GRIMALT SALVA FRANCISCO 362 pts


GRUPO D-050 Bruno Rojo Mosaico

ORO: RAMIS GONZALEZ FRANCISCO M. 90   pts
PLATA: GRIMALT SALVA FRANCISCO 90  pts
BRONCE: MORALES ROSSELLO JAIME 90  pts


GRUPO D-051 Agata Rojo Mosaico

ORO: VARON HIDALGO JOSE 362 
pts
PLATA: GRIMALT SALVA FRANCISCO 360  pts



GRUPO D-052 Agata Rojo Mosaico

ORO: GRIMALT SALVA FRANCISCO 91
  
pts
PLATA: GRIMALT SALVA FRANCISCO 90 pts
BRONCE: VARON HIDALGO JOSE 89  pts


GRUPO D-054 Isabela Rojo Mosaico

ORO: GRIMALT SALVA FRANCISCO 90  pts
PLATA: GRIMALT SALVA FRANCISCO 89  pts


 

GRUPO D-057 Pastel Amerillo Intenso o Nevado

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 360 pts



GRUPO D-058 Pastel Amarillo Nevado o Intenso

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 91  pts
PLATA : PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 91  pts
BRONCE: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 90   pts

 


GRUPO D-062 Pastel Amarillo Mosaico

ORO: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 91  pts
PLATA : CUARTERO MONTIS FELIX 90  pts
BRONCE: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 89  pts

 


GRUPO D-074 Pastel "Alas Grises" Rojo Mosaico

ORO: PONS BISBAL MIGUEL 90 pts

 

GRUPO D-075 Opal Blanco

ORO:CUART ALEMANY JUAN JOSE 363  pts

PLATA: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 362 pts

BRONCE: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 360 pts


GRUPO D-076 Opal Blanco

ORO: CUART ALEMANY JUAN JOSE 90  pts
PLATA: CUART ALEMANY JUAN JOSE 90   pts
BRONCE: VARON HUERTA JOSE MIGUEL 90  pts

 

GRUPO D-077 Opal Amarillo Intenso o Nevado

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 363 pts


GRUPO D-078 Opal Amarillo Nevado o Intenso

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 91   pts
PLATA : PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 90  pts
BRONCE: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 89  pts

 

GRUPO D-080 Opal Rojo Nevado o Intenso

ORO: VICENS MAS FRANCISCO 90  pts
BRONCE: VICENS MAS FRANCISCO 88  pts


 

GRUPO D-082 Opal Amarillo Mosaico

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 91  pts
PLATA : PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 90  pts
BRONCE: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 89  pts

 

GRUPO D-083 Opal Rojo Mosaico

ORO: PASTOR ESCALAS BARTOLOME 360 pts

 

GRUPO D-084 Opal Rojo Mosaico

ORO: PASTOR ESCALAS BARTOLOME 91  pts
PLATA : PASTOR ESCALAS BARTOLOME 90  pts
BRONCE: PASTOR ESCALAS BARTOLOME 89  pts


 

GRUPO D-086 Ino Blanco


PLATA : SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 89  pts


GRUPO D-087 Ino Amarillo Nevado o Intenso

ORO: SALOM TORRES MIGUEL 366 pts 
PLATA: SALOM TORRES MIGUEL 366  pts
BRONCE: SALOM TORRES MIGUEL 362  pts

 

GRUPO D-088 Ino Amarillo Nevado o Intenso

ORO: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 91  pts
PLATA : SALOM TORRENS MIGUEL 91  pts
BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 90 pts


 


 GRUPO D-094 Ino Rojo Mosaico

ORO: PASTOR ESCALAS BARTOLOME 90  pts
PLATA: PASTOR ESCALAS BARTOLOME 89  pts


GRUPO D-100 Satiné Rojo Intenso o Nevado

PLATA: MORALES ROSSELLO JAIME 89 pts


GRUPO D-102 Satiné Amarillo Mosaico

ORO: VALLESPIR CASTELLO MIGUEL 91 pts
PLATA: VALLESPIR CASTELLO MIGUEL 90  pts
BRONCE: PASTOR ESCALES BARTOLOME 89 pts


 

GRUPO D-104 Satiné Rojo Mosaico

ORO: MORALES ROSSELLO JAIME 90  pts
PLATA : MORALES ROSSELLO JAIME 90  pts
BRONCE: ESTADES CASTAÑER BERNAT J 89  pts


 

GRUPO D-105 Topacio Blanco Dominante o Recesivo

ORO: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 362  pts
PLATA: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 362  pts

BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 358 pts

 

GRUPO D-106 Topacio Blanco Dominante o Recesivo


ORO: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 91  pts
PLATA: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 90  pts
BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 90  pts

 

GRUPO D-107 Topacio Amarillo Intenso o Nevado

ORO: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 360 pts

 

GRUPO D-108 Topacio Amarillo Nevado o Intenso

ORO: PIZA MARTINEZ BARTOLOME 91  pts
PLATA : PIZA MARTINEZ BARTOLOME 90  pts
BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 89  pts


 

GRUPO D-110 Topacio Rojo Nevado o Intenso

 

GRUPO D-112 Topacio Amarillo Mosaico

ORO: SOTO GALINDO PEDRO 90  pts

PLATA: PIZA MARTINEZ BARTOLOME 89 pts

BRONCE: SOTO GALINDO PEDRO 88 pts


 

GRUPO D-114 Topacio Rojo Intenso o Nevado

ORO: ESTADES CASTAÑER BERNAT J. 90  pts
PLATA : PASTOR ESCALAS BARTOLOME 89  pts
BRONCE: PASTOR ESCALES BARTOLOME 88  
pts
 



GRUPO D-124 Eumo Rojo Mosaico

ORO: MORALES ROSSELLO JAIME 90 pts

 

GRUPO D-126 Onix Blanco Dominante o Recesivo

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 90    pts
PLATA : PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 89  pts

 

GRUPO D-128 Onix Amarillo Intenso o Nevado

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 90 pts

PLATA: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 89 pts

 

GRUPO D-131  Onix AmarilloMosaico

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 363 pts


 

GRUPO D-132 Onix Amarillo Mosaico

ORO: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 91  pts

PLATA: PASCUAL SANTANDREU GUILLERMO 90 pts

BRONCE: CUART ALEMANY JUAN JOSE 89 pts


 

GRUPO D-146 Jaspe Blanco

DESIERTO
 

GRUPO D-152 Jaspe Amarillo Mosaico

DESIERTO

 

GRUPO D-154 Jaspe Rojo Mosaico

ORO: GRIMALT SALVA FRANCISCO 91  pts

PLATA: GRIMALT SALVA FRANCISCO 90 pts
BRONCE: PEÑA OLIVER MARC 89  pts






Postura:

GRUPO E-007 Rizado del Norte


BRONCE: RIGO ALOMAR PEDRO 353  pts

 

GRUPO E-008 Rizado del Norte

ORO: RIGO ALOMAR PEDRO 91  pts
PLATA: RIGO ALOMAR PEDRO 89  pts


 

GRUPO E-010 Rizado Fiorino Corona

PLATA: BESTARD TERRASSA MIGUEL ANGEL 89  pts
BRONCE: SOLER PORTELL Mª ANTONIA 88  pts


 

GRUPO E-012 Rizado Fiorino Consort

ORO: SOLER PORTELL Mª ANTONIA 90   pts
PLATA: BESTARD TERRASSA MIGUEL ANGEL 90  pts
BRONCE: SOLER PORTELL Mª ANTONIA 89  pts


 

GRUPO E-022 Melado Tinerfeño

ORO: MARTINEZ COTO JOSÉ MIGUEL 90  pts
PLATA: LLOBERA VILLALONGA GUILLEM 90  pts
BRONCE: LLOBERA VILLALONGA GUILLEM 89 pts


 

GRUPO E-026 Mehringuer

ORO: BESTARD TERRASSA MIGUEL ANGEL 91 pts

PLATA: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 90 pts

BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 89 pts

 

GRUPO E-028 Bossu Belga

DESIERTO

 

GRUPO E-30 Scotch Fancy

ORO: CRUZ SALVA JAIME 90  pts
PLATA: CRUZ SALVA JAIME 89  pts
BRONCE: CRUZ SALVA JAIME 88  pts


 

GRUPO E-036 Border Fancy

ORO: CRUZ SALVA JAIME 91  pts
PLATA: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 90  pts
BRONCE: CRUZ SALVA JAIME 90  pts


 

GRUPO E-37 Fife Fancy

DESIERTO

 

GRUPO E-038 Fife Fancy

ORO:  NADAL  NICOLAU SEBASTIA 91 pts
PLATA:  MARTORELL ATANASIO SANTIAGO 90 pts
BRONCE:  NADAL NICOLAU SEBASTIA 90 pts

 


 GRUPO E-045 Raza Española Lipocromo

ORO: MARTINEZ COTO JOSE MIGUEL 362 pts
PLATA: DELGADO ZURITA LUIS 361 pts

 

GRUPO E-046 Raza Española Lipocromo

ORO: HELLING ELVIO GERMAN 90  pts
PLATA:  BORDOY VILLALOBOS ADRIAN 89 pts
BRONCE: BORDOY VILLALOBOS ADRIAN 89 pts


GRUPO E-047 Raza Española Melánico

ORO: SANCHEZ LOPEZ MANUEL 360  pts 
PLATA: SANCHEZ LOPEZ MANUEL 360  pts
BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 358  pts


GRUPO E-048 Raza Española Melánico

ORO:  QUETGLAS BOVER ANTONI 91 pts
PLATA:  QUETGLAS BOVER ANTONI 91 pts
BRONCE:  HELLING ELVIO GERMAN 90 pts


 

GRUPO E-050 Raza Española Pio

ORO: HERNANDEZ GONZALEZ MANUEL 90  pts
PLATA: QUETGLAS BOVER TONI 90  pts
BRONCE: HELLING ELVIO GERMAN 90  pts


 

GRUPO E-051 Llarguet Español

PLATA: CORRAL JIMENEZ ANTONIO 357  pts


 

GRUPO E-052 Llarguet Español

ORO:  SALOM TORRENS MIGUEL 90 pts
PLATA:  LLOBERA VILLALONGA GUILLEM 90 pts
BRONCE: SALOM TORRENS MIGUEL 90  pts


 

GRUPO E-054 Rheinlander Plainhead

DESIERTO

GRUPO E-056 Iris Fancy

DESIERTO

 

GRUPO E-058 Gloster Corona Lipocromo

ORO: BESTARD TERRASSA MIGUEL ANGEL 90 pts

 

GRUPO E-059 Gloster Corona Melánico

PLATA: MIQUEL SANCHIS JAUME MARC 357 pts

 

GRUPO E-060 Gloster Corona Melánico

BRONCE: MAYOL FIOL JUAN 88  pts

 

GRUPO E-061 Gloster Corona Pio

ORO: GUILLEM RIBAS SALVADOR 360 pts
PLATA: CANYELLES GIL ANDREU 358 pts

BRONCE:  CANYELLES GIL ANDREU 357 pts


 GRUPO E-062 Gloster Corona Pio

ORO: GUILLEM RIBAS SALVADOR 91 pts
PLATA: CANYELLAS GIL ANDREU  90  pts
BRONCE: MAYOL FIOL JUAN 90  pts


 

GRUPO E-063 Gloster Consort Lipocromo

PLATA: MAYOL FIOL JUAN 358 pts

 

GRUPO E-064 Gloster Consort Lipocromo
 

PLATA: CANYELLES GIL ANDREU 89 pts

BRONCE: BESTARD TERRASSA MIGUEL ANGEL 88 pts 


 

GRUPO E-065 Gloster Consort Melánico

PLATA: CANYELLES GIL ANDREU 356 pts

 

GRUPO E-066 Gloster Consort Melánico

ORO:  DELGADO ZURITA LUIS 90  pts


 

GRUPO E-067 Gloster Consort Pio

ORO: GUILLEM RIBAS SALVADOR 360  pts
PLATA: MIGUEL SANCHIS JAUME MARC 359  pts
BRONCE: CAÑELLAS GIL ANDREU 357  pts


 

GRUPO E-068 Gloster Consort Pio

ORO:  CANYELLES GIL ANDREU 91 pts
PLATA:  GUILLEM BARCELO ISABEL 90 pts
BRONCE:  CANYELLES GIL ANDREU 90 pts



GRUPO E-070 Moña Alemana

PLATA: DELGADO ZURITA LUIS 89  pts
BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 88  pts

 

GRUPO E-072 Crested y Crest-Bred

ORO:BORDOY FERRER MIGUEL 91 pts

PLATA: CRUZ SALVA JAIME 89 pts

BRONCE: CRUS SALVA JAIME 88 pts

 

GRUPO E-076 Rheinlander corona

BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 88 pts



GRUPO E-079 Lizard

ORO: MAYOL FIOL JUAN 360  pts
 

GRUPO E-080 Lizard

ORO: MAYOL FIOL JUAN 91  pts
PLATA:  MAYOL FIOL JUAN 89 pts
BRONCE:  MAYOL FIOL JUAN 89 pts




Exóticos:


GRUPO F-001 Diamante mandarin en Gris y Bruno

ORO: HERNANDEZ MUROS BUENAVENTURA 360 pts
PLATA: SOCIAS MIRO MIGUEL 360
pts

BRONCE: HERNANDEZ MUROS BUENAVENTURA 359 pts


GRUPO F-002 Diamante mandarin en Gris y Bruno

ORO: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 91  pts
PLATA: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 91 pts
BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 90 pts



GRUPO F-004 Diamante mandarin Resto Colores y Mutaciones

PLATA: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 89 pts
BRONCE: SOCIAS HERNANDEZ MIGUEL 88  pts

 

GRUPO F-007 Paddas

ORO: SOCIAS MIRO MIGUEL 362 pts
PLATA: SUREDA PRATS JUANA 358 pts


 

GRUPO F-008 Paddas

ORO:  SUREDA PRATS JOANA 90 pts
PLATA:  RODRIGUEZ PUIGRÓS EDUARDO 89pts
BRONCE: SURESA PRATS JOANA 89 pts

 

GRUPO F-009 Diamante de Gould Clásico

BRONCE: SEGURA CHUECOS JUAN 355 pts  

 

GRUPO F-010 Diamante de Gould Clásico

ORO: SEGURA CHUECOS JUAN 90 pts

PLATA: SEGURA CHUECOS JUAN 89 pts

BRONCE: VALENCIA HERNANDEZ FABIAN ANDRES 89 pts

 

GRUPO F-012 Diamante de Gould Resto de Colores

PLATA: SOLER HERNANDEZ JUAN 89  pts 

BRONCE: SOLER HERNANDEZ JUAN 88 pts 

 

GRUPO F-014 Resto de Especies Australianas

ORO: VALENCIA HERNANDEZ FABIAN ANDRES 90 pts

PLATA:VALENCIA HERNANDEZ FABIAN ANDRES 90 pts 

BRONCE: VALENCIA HERNANDEZ FABIAN ANDRES 90  pts 

 

GRUPO F-015 Granívoros Africanos 

ORO: VALENCIA HERNANDEZ FABIAN ANDRES 360 pts

 

GRUPO F-016 Granívoros Africanos 

ORO:  VALENCIA HERNANDEZ FABIAN ANDRES 90 pts

BRONCE: VALENCIA HERNANDEZ FABIAN ANDRES 88 pts  

 

 

Fauna Europea:

 

GRUPO G-002 Verderones

ORO: SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 91 pts

PLATA:   SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 90 pts

BRONCE:  SOCIAS HERNANDEZ FRANCISCO JAVIER 89 pts

 

GRUPO G-006 Jilgueros 

PLATA: SALOM TORRENS MIGUEL 89  pts


 

Híbridos:


GRUPO H-001 De Canario x Fauna Europea y Viceversa (color clásico)

ORO: FERNANDEZ ROMERO ANTONIO 361 pts
PLATA: BARCELO PARRA JUAN 360 pts
BRONCE: FERNANDEZ ROMERO ANTONIO 358 pts


 

GRUPO H-002 De Canario x Fauna Europea y Viceversa (color clásico)

ORO: MARTI ARBONA BARTOLOME 91  pts
PLATA: HERNANDEZ MUROS BUENAVENTURA 90  pts
BRONCE:  SALOM TORRENS MIGUEL 90 pts

 

GRUPO H-004 De Canario x Exótico y Viceversa 

ORO: MORALES ROSSELLO JAIME 90  pts 

PLATA: VICENS MAS FRANCISCO 90  pts 

BRONCE: BARCELO PARRA JUAN 89 pts

 

GRUPO H-012 De Canario x Fauna Europea y Viceversa (mutado)

ORO: SALOM TORRENS MIGUEL 90  pts

 

 

“GRAN PREMI” EQUIPS COLOR

SALA MONTSERRAT, Antonio – Lip.Fons Blanc   366 punts

  

“GRAN PREMI” INDIVIDUAL  COLOR

SOCIAS HERNANDEZ, Francisco Javier – Phaeo CROC Int/Nevat  91 punts

 

“GRAN PREMI” INDIVIDUAL POSTURA

BESTARD TERRASSA, Miguel Angel – Mehringer  91 punts

 

“GRAN PREMI” EQUIPS POSTURA

MARTINEZ COTO, José Miguel  - Raça Espanyola Lipocrom   362 punts

 

“GRAN PREMI” EXOTICS

SOCIAS HERNANDEZ, Miguel  - Diamant Mandarin Gris i Bru   91 punts

 

“GRAN PREMI” FAUNA EUROPEA

SOCIAS HERNÀNDEZ , Francisco Javier  - Verderol Mutat  91 punts

 

“GRAN PREMI” HIBRIDS

MARTI ARBONA, Bartolomé  - Lugano x Canaria   91 punts

 

PREMIS ESPECIALS:

OLIVERA DE PLATA: Pascual Santandreu, Guillermo (10 ocells individuals més puntuats : 904 punts)

PLACA: Salom Torres, Miquel (3 equips més puntuats: 366- 366-362/total 1094 punts

TROFEU: Quetglas Bover, Toni ( Raça Espanyola més puntuat: 91 punts)