x Les dades d'aquesta secció s'actualitzaran la setmana posterior als partits,
xxxun cop revisades les Actes de la darrera jornada de lliga disputada.xxxx
Actualització de dades després de la 34a jornada de lliga  (02/06/18)


jugador    


equip    



gols
 

JOAN ÁLVAREZ QUINTANA CE Anglès 53
ALFREDO MENA LÓPEZ Veterans de Palamós 34
VÍCTOR LÓPEZ SATORRE CE Anglès 31
SERGIO MILLÁN ZAHINOS Sant Andreu 24
DANIEL CUERVA GARCÍA CF Lloret Veterans 24
FRANCISCO LAZO VILA CF Lloret Veterans 23
JUAN L. CUENCA ESQUINAS Sportiu Vidrerenc 22
DANIEL ABARQUERO LLOPART CF Torderenc 20
JOAN PRIM LÓPEZ Veterans d'Hostalric 20
ARNALD BASART DE DIEGO Sant Andreu 19
HAMZA JILALI Bar Moreda 19
DIEGO GONZÁLEZ LESCANO Veterans Pontenc 19
JORDI LÓPEZ FONTANET CE Anglès 16
CARLES FERRER MARTÍ UEP Costa Brava 15
EDUARD CORTINA LLADÓ LPE-Frankfurt S'Agaró 15
OMAR RIVADENEIRA RODRÍGUEZ Huellas de Colombia 15
JONATHAN LUCAS JORGE Inter Sporting 15
SEBASTIAN ROZAS VALENCIA Inter Sporting 14
JORDI GIMÉNEZ MILLAN CE Anglès 14
JORDI FERRÉ GUILLÉN UEP Costa Brava 14
MIGUEL EXPÒSITO PEDRERO Bar Moreda 14
CRISTIAN BLANCO ESCOBAR Sportiu Vidrerenc 13
FRANCISCO AMADOR HEREDIA Caldes d'Áigües Bones 13
HASSAN AFILA EL HASSAN Bar Moreda 13
DAVID COSTA ESTANYOL UEP Costa Brava 13
CARLES ROCA CASTAÑO UEP Costa Brava 12
MARC SARRINAT DEULOFEU UEP Costa Brava 12
FABIAN LUQUE MOLINA CF Torderenc 12
FRANCESC COT FUSTÉ CF Lloret Veterans 12
ALBERTO PÉREZ MARTÍN CF Lloret Veterans 12
JULIAN S. FLOREZ FERNÁNDEZ Veterans d'Hostalric 12
ADRIÀ ESCRIBANO GALLARDO Bar Moreda 12
IVÁN GIMBERNAT FUSTÉ LPE-Frankfurt S'Agaró 11
SOFIAN EL ALAMI EL KHALIFI AD Ca La Guidó 11
JAUME PUIG MIQUEL UEP Costa Brava 11
JORGE GALLEGO DURÁN Caldes d'Áigües Bones 11
SANTOS LÓPEZ GARCÍA Caldes d'Áigües Bones 11
ADRIÀ SÁNCHEZ MUÑOZ Aeroport Cassà 10
XAVIER MANRESA GAY Sant Andreu 10
JAIME BORRÀS MARSAL Veterans Pontenc 10
NÉSTOR ESTEVEZ DIEGO AD Ca La Guidó 9
DANIEL ALIER GONZÁLEZ AD Ca La Guidó 9
DANIEL MIELGO VALDEPEÑAS Veterans de Palamós 9
JORDI MÁRQUEZ CORREA LPE-Frankfurt S'Agaró 9
JOSÉ M. TOUS CONESA UEP Costa Brava 9
JUAN IGNACIO LAUGE Inter Sporting 9
LEANDRO SIQUEIRA VERANO Inter Sporting 9
NICOLÁS ARAVENA GATICA Inter Sporting 9
RONNY SUAZO PASTÉN Inter Sporting 8
YOUNESS CHAARA AD Ca La Guidó 8
JOSÉ MARTÍNEZ ROJO Bar Moreda 8
ÁLVARO PÁEZ RUIZ Veterans de Palamós 8
CRISTÓBAL POSADAS PUERTA Veterans de Palamós 7
DANIEL BRENES ESQUIVA LPE-Frankfurt S'Agaró 7
MARCOS VALLS PÉREZ AD Ca La Guidó 7
CRISTIAN SÁNCHEZ GARCÍA Sant Andreu 7
MIGUEL TOMASETTI MORALES Esportiu Bonmatí 7
REGINO RAMÍREZ CRESPO Veterans d'Hostalric 7
FCO JAVIER PEÑA ÁLVAREZ CF Lloret Veterans 7
DANIEL CALABRIA COLLADO Sportiu Vidrerenc 7
AITOR MOLINA DÍEZ CF Torderenc 7
LEONARDO CANDELA SOLER Inter Sporting 6
ROBERTO LUCAS AVELLÁN Inter Sporting 6
ROGER SEGARRA SALÓ Aeroport Cassà 6
LUÍS PERDOMO LÓPEZ Huellas de Colombia 6
JONATHAN OLMO FIGUEROA Sportiu Vidrerenc 6
RICARD DUQUE CARBALLADA Sportiu Vidrerenc 6
CRISTIAN BAYÓN RINCÓN CF Torderenc 6
FRANCESC JODAR RODRÍGUEZ Veterans de Palamós 6
HICHAM MOUHMNI Veterans de Palamós 6
MANUEL SOTO GARCÍA CF Lloret Veterans 6
JUÁN ÁLVAREZ ARIAS Veterans Pontenc 6
ORIOL RODRÍGUEZ BALL-LLOSERA Veterans Pontenc 6
VÍCTOR TOLEDO ALDAY CE Anglès 6
PEDRO L. JUÁREZ VIDAL Veterans d'Hostalric 6
VICENÇ ESQUIVA CAMPAYO LPE-Frankfurt S'Agaró 6
FRANCISCO ESCAMES VICENÇ LPE-Frankfurt S'Agaró 6
JAVIER LÓPEZ PASTOR LPE-Frankfurt S'Agaró 5
RICARDO ROMÁN CÁRDENAS LPE-Frankfurt S'Agaró 5
GOLVERY SINISTERRA MORENO Huellas de Colombia 5
RAFAEL PERDOMO LÓPEZ Huellas de Colombia 5
DARÍO SUAZO PASTÉN Inter Sporting 5
HÉCTOR AGUILERA LUQUE Esportiu Bonmatí 5
ANTONIO ARRISCADOS BUSTOS Aeroport Cassà 5
MARTÍ SERRAS MARTÍ Aeroport Cassà 5
ISRAEL JIMÉNEZ VEGA UEP Costa Brava 5
SERGIO GUERRERO MARTÍN Bar Moreda 5
MOHAMED NABIL BOUHSINI Bar Moreda 5
GERARD AYATS PÉREZ Sant Andreu 5
ALBERT MAS NICOLAU CF Lloret Veterans 5
JUAN PALOMO POLONIO Veterans de Palamós 5
RAÚL NAVARRO HERNÁNDEZ AD Ca La Guidó 5
CRISTIAN BLAS GUTIÉRREZ Caldes d'Áigües Bones 5
ISIDRO GIMÉNEZ FERNÁNDEZ Caldes d'Áigües Bones 5
MARIUS IONUT TANASE Caldes d'Áigües Bones 4
MOHAMED TAOURATI Caldes d'Áigües Bones 4
MANUEL PORTILLO ESCOBAR Caldes d'Áigües Bones 4
RAÚL VAQUERIZO SERRANO Caldes d'Áigües Bones 4
SERGI NIERGA PUIGDEMONT Veterans Pontenc 4
CATALIN DORIU UNGUR CE Anglès 4
CLAUDIO DIMITRU BANCEU CE Anglès 4
ÒSCAR GUTIÉRREZ GIMÉNEZ CF Lloret Veterans 4
XAVIER CEBALLOS UCLES Esportiu Bonmatí 4
MARC PLAJA AGUSTÍ Esportiu Bonmatí 4
ROBERT CARBÓ LLOVERAS Esportiu Bonmatí 4
DAVID CUESTA SILVA AD Ca La Guidó 4
PEDRO GARCÍA LÁZARO AD Ca La Guidó 4
JONATHAN MÉNDEZ CABRERA Inter Sporting 4
KHALID EL YOUSSEFI Veterans d'Hostalric 4
ALBERT TEJEDOR MIR Sportiu Vidrerenc 4
MARC PAJUELO SERRANO CF Torderenc 4
LLUÍS PARERA POU Sant Andreu 4
DANIEL CAMPS LÓPEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 4
AITOR SÁNCHEZ GÓMEZ Aeroport Cassà 4
JOSÉ A. CABRERA VALENZUELA Aeroport Cassà 3
NOEL FRIGOLÉ CÀNOVAS Aeroport Cassà 3
CRISTO MERINO CORTÉS Aeroport Cassà 3
LESLIE WIJESGNE MASSANES Vet. Palafrugell Mont-ras 3
JOAQUIM FERRER CRUZ Vet. Palafrugell Mont-ras 3
SERGI NOVO ALGUACIL Veterans de Palamós 3
JORGE CANO PÁEZ Veterans de Palamós 3
IVAN TRILLO RODRÍGUEZ Veterans d'Hostalric 3
SERGIO GÓMEZ CEREZO Veterans d'Hostalric 3
JESÚS FUENTES FERRÉ CF Lloret Veterans 3
FRAN CARRASCO BEGUIRISTAIN Veterans Pontenc 3
C. JAVIER AYUSO GUTIÉRREZ Veterans Pontenc 3
DENIS HERNÁNDEZ CASAL Huellas de Colombia 3
OMAR ZABALA CARIAS Huellas de Colombia 3
JOAN MAS PIMAS CF Torderenc 3
ROBERTO LUNA SÁNCHEZ AD Ca La Guidó 3
RODOLFO LIVIO IZQUIERDO AD Ca La Guidó 3
PAU MIRET PIGNATELLI Sant Andreu 3
BILAL ZOBAIR ZOBAIR Bar Moreda 3
GEORGE BUTAN CE Anglès 3
ROBERT AYMA ESPALLARGAS CE Anglès 3
JUAN BRAVO MARTÍNEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 3
JUAN MANUEL PÉREZ Inter Sporting 3
JOSÉ RODRÍGUEZ CABALLERO Sportiu Vidrerenc 3
JAUME MERCADER LLUÍS Sportiu Vidrerenc 3
SEBASTIÁN DELGADO GONZÁLEZ Sportiu Vidrerenc 2
VÍCTOR VILAR SÁNCHEZ Sportiu Vidrerenc 2
ENRIQUE GARCÍA ROMERO Sportiu Vidrerenc 2
IVÁN ÁNCHEZ GALLARDO Vet. Palafrugell Mont-ras 2
RIDOUANE DAZ DAZ Vet. Palafrugell Mont-ras 2
WILSON YOMAI FIGUEROAS Huellas de Colombia 2
CRISTIAN CASAS POLAEZ Huellas de Colombia 2
JORGE OSPINA OSORIO Huellas de Colombia 2
JAIRSON ORTIZ BURBANA Huellas de Colombia 2
JOHAN GONZÁLEZ TRIANA Huellas de Colombia 2
JAVIER SOLDARRIADA BETANCOR Huellas de Colombia 2
ALEX QUIÑONES MOSQUERA Huellas de Colombia 2
CRISTIAN SÀNCHEZ GARCÍA CE Anglès 2
JOSÉ PIZARRO MARTIL CE Anglès 2
LLUÍS BASART PUIGDEVALL LPE-Frankfurt S'Agaró 2
DANIEL PUNTUNET VENTÓS LPE-Frankfurt S'Agaró 2
DAVID OLIVERAS SALA LPE-Frankfurt S'Agaró 2
JOSÉ FERNÁNDEZ COLLADO LPE-Frankfurt S'Agaró 2
SERGIO MESTRES LÓPEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 2
FERNANDO QUINTANA JIMÉNEZ Veterans de Palamós 2
ROGER MASÓ PLANAS Esportiu Bonmatí 2
ALBERT GÜELL SALA Esportiu Bonmatí 2
DAVID BARBERÁN MOLINA Esportiu Bonmatí 2
JUAN GARCÍA SÁNCHEZ UEP Costa Brava 2
MANUEL GIL LÓPEZ Aeroport Cassà 2
XAVIER RODRÍGUEZ COROMINAS Aeroport Cassà 2
ANTONI PARÉS MASSA Aeroport Cassà 2
FRANCISCO MATA PÉREZ AD Ca La Guidó 2
JUAN C. BARNES MUELAS AD Ca La Guidó 2
ANDREU SANTIAGO SÁNCHEZ Bar Moreda 2
JUAN GUERRERO MARTÍNEZ Bar Moreda 2
DANIEL RUEDA SABATÉ Bar Moreda 2
JAVIER BOURDJAKIAN Inter Sporting 2
MARTÍN RODRÍGUEZ ECHEVERRI Inter Sporting 2
PEDRO J RODRÍGUEZ PIZARRO Veterans Pontenc 2
ÁLEX CORTÉS CORTÉS Veterans Pontenc 2
KARIM ZAROVAL ATTAOUIL Veterans Pontenc 2
JOSEP ROMAGUERA MORA Sant Andreu 2
JORDI FLORES ALTAFULLA Sant Andreu 2
JOSEP MATAS RIBAS Sant Andreu 2
DANIEL CANALEJO SÁNCHEZ Sant Andreu 2
OMAR GARCÍA GÓMEZ Veterans d'Hostalric 2
FERRAN NONELL CULLELL Veterans d'Hostalric 2
ENZO RUBERO MOLINARI Veterans d'Hostalric 2
RAHHAL CHAKIR Veterans d'Hostalric 2
ÁLEX GONZÁLEZ APARICIO Veterans d'Hostalric 2
MIGUEL DOMÉNECH PEÑARROLLA Veterans d'Hostalric 2
CRISTIAN OVIDIO BURCH Caldes d'Áigües Bones 2
JOSÉ HERNÁNDEZ MORENTE Caldes d'Áigües Bones 2
DANIEL PEÑACOPA BENJUMEA Caldes d'Áigües Bones 2
MANUEL RIVERA MORENTE Caldes d'Áigües Bones 2
ALEJANDRO MATAS GALLEGO CF Torderenc 2
JOSEP COLOMA MARTS CF Lloret Veterans 2
FCO. DAVID CERVERA COBOS CF Lloret Veterans 2
RAÚL GUTIÉRREZ JIMÉNEZ CF Lloret Veterans 2
RUBÉN EGEA GÓMEZ CF Lloret Veterans 2
DANIEL PELLI DOMÍNGUEZ CF Lloret Veterans 2
JAVIER LEDESMA TORRALVA CF Lloret Veterans 1
R CARRILLO SEGURA CF Lloret Veterans 1
RAFAEL BARRERO MONTALVO CF Lloret Veterans 1
ÓSCAR RUIZ NOVELLA CF Lloret Veterans 1
OMAR GARCÍA GARCÍA CF Lloret Veterans 1
VÍCTOR GONZÁLEZ MUÑOZ Bar Moreda 1
JOSÉ MARTÍNEZ ROJO Bar Moreda 1
MATHIAS MUNIZ Bar Moreda 1
PEDRO RUIZ CARAVACA Bar Moreda 1
SANTIAGO SÁNCHEZ ANDREU Bar Moreda 1
EDWIN SOTO ROMERO Bar Moreda 1
TONI NAVARLAZ PÉREZ Bar Moreda 1
J GARCÍA FERNÁNDEZ UEP Costa Brava 1
GENÍS MAESSE VILLA UEP Costa Brava 1
GABRIEL POPA UEP Costa Brava 1
MARCO QUINTERO MARTÍNEZ UEP Costa Brava 1
MIGUEL MARTÍNEZ VIDAL AD Ca La Guidó 1
ALBERTO RODRÍGUEZ NOCETI AD Ca La Guidó 1
MANUEL FERNÁNDEZ TORRALBA AD Ca La Guidó 1
RAÚL NAVARRO HERNÁNDEZ AD Ca La Guidó 1
ALEJANDRO SÁNCHEZ MERINO AD Ca La Guidó 1
FRANCISCO CASTRO HEREDIA AD Ca La Guidó 1
IVÁN RUBIO ROMAN Caldes d'Áigües Bones 1
RUBÉN COCA GARCÍA Caldes d'Áigües Bones 1
RAÚL GONZÁLEZ ROMERIC Caldes d'Áigües Bones 1
JORDI JANER FELISART Sportiu Vidrerenc 1
FRANCISCO GARRIDO SEGURA Sportiu Vidrerenc 1
JOSEP TARRÉS AUBERTÍ Sportiu Vidrerenc 1
JORDI PINTO PAGÈS Veterans d'Hostalric 1
MARC CASELLAS FERRER Veterans d'Hostalric 1
QUIM MOLINA SOLER Veterans d'Hostalric 1
PAU CASELLAS FERRER Veterans d'Hostalric 1
IGNACIO VERTRÁN RÓDENAS Veterans d'Hostalric 1
ÓSCAR CONEJERO ROSELL Esportiu Bonmatí 1
ÁNGEL FLORES OSORIO Esportiu Bonmatí 1
VÍCTOR MERINO LARREA Esportiu Bonmatí 1
OSMAN VEOVANY PERDOMO Esportiu Bonmatí 1
JOEL COLL COSTA Esportiu Bonmatí 1
ISAAC CASSAU SEBASTIÁN Esportiu Bonmatí 1
BENJAMÍN MINOVAS MARTÍN Esportiu Bonmatí 1
DANIEL PELLICER VETARD Esportiu Bonmatí 1
ERIC MAGRO MARTÍNEZ Aeroport Cassà 1
CLAUDIU MINAS Aeroport Cassà 1
SERGIO MARÍN MARÍN Aeroport Cassà 1
DANIEL CASTRO LUNA Aeroport Cassà 1
IBAN CARRILLO GARCÍA Aeroport Cassà 1
DANIEL CORDONET GISPERT Aeroport Cassà 1
ANTONI FERRAN PICHLER Aeroport Cassà 1
ELOI SÁNCHEZ MUÑOZ Aeroport Cassà 1
JOSEP MERCADER MOLINS CF Torderenc 1
JOSÉ A. MÉNDEZ CRUZ CF Torderenc 1
JOSEP A. CAÇADOR LOSADA CF Torderenc 1
DANIEL POZO SANZ CF Torderenc 1
XAVIER VIÑOLAS MARTÍNEZ CF Torderenc 1
IVÁN MOLINA DÍEZ CF Torderenc 1
ALBERTO ROLDÓN SAIZ CF Torderenc 1
JJOSÉ L MORÁN CF Torderenc 1
DAMIÁN MOLINA DÍEZ CF Torderenc 1
CRISTIAN BUGUR VALERIN CE Anglès 1
IOAN UNGUR VASILE CE Anglès 1
IVÁN BÉJAR ARGUELLO CE Anglès 1
RUBÉN CASTRO DELGADO CE Anglès 1
RAMÓN GARCÍA REYES Veterans Pontenc 1
MARC ROBERT RUIZ Veterans Pontenc 1
FRANCISCO PIZARRO DE LA TORRE Veterans Pontenc 1
JAUME BORREGO QUINTANA LPE-Frankfurt S'Agaró 1
ABEL UREÑA HERNÁNDEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 1
JUAN L CUENCA TORRES LPE-Frankfurt S'Agaró 1
JONATHAN ROMÁN MUÑOZ LPE-Frankfurt S'Agaró 1
JUAN SEVILLANO CANDELAS LPE-Frankfurt S'Agaró 1
RAMON MAJOR JOTAS LPE-Frankfurt S'Agaró 1
BRIAN SUAZO PASTÉN Inter Sporting 1
BOURDIN AL BERENGUE Inter Sporting 1
GASTÓN ALBARENQUE BOURDIU Inter Sporting 1
GASTÓN BONAVISTA LEMES Inter Sporting 1
ANTONIO CHICA MONTORO Veterans de Palamós 1
DANIEL QUINTANA JIMÉNEZ Veterans de Palamós 1
FRANCESC JODAR RODRÍGUEZ Veterans de Palamós 1
DANIEL MIELGO VALDEPEÑAS Veterans de Palamós 1
VÍCTOR ROS TORRENT Veterans de Palamós 1
JUAN AZNAR PADILLA Veterans de Palamós 1
JORGE A. RUIZ MORALES Huellas de Colombia 1
LUIS A. MARTÍNEZ FERNÁNDEZ Huellas de Colombia 1
LUIGI BERNEY BUCHELI Huellas de Colombia 1
DANIEL OSPINA CARDONA Huellas de Colombia 1
LUÍS CHAPARRO RODRÍGUEZ Huellas de Colombia 1
VÍCTOR JARRÍN RIVADENEIRA Huellas de Colombia 1
EZEQUIEL QUIÑONES PÉREZ Huellas de Colombia 1
HENRY ORTIZ QUINTERO Huellas de Colombia 1
JUAN OSPINA OSORIO Huellas de Colombia 1
EZEQUIEL QUIÑONES Huellas de Colombia 1
DAVID COROMINAS LLACH Vet. Palafrugell Mont-ras 1
JULI PIDEVALL ARNAU Vet. Palafrugell Mont-ras 1
JOSEP ALSINA ROMAGUERA Sant Andreu 1
JORDI FLORES ALTAFULLA Sant Andreu 1
ISMAEL SERRANO GARZÓN Sant Andreu 1
ALBERT TABERNER JIMÉNEZ Sant Andreu 1
RAFAEL RUIZ AMAT Sant Andreu 1
JOSEP MERCADER PUJOL Sant Andreu 1