x Les dades d'aquesta secció s'actualitzaran la setmana posterior als partits,
xxxun cop revisades les Actes de la darrera jornada de lliga disputada.xxxx
Actualització de dades després de la 27a jornada de lliga  (14/04/18)


jugador    


equip    



gols
 

JOAN ÁLVAREZ QUINTANA CE Anglès 50
ALFREDO MENA LÓPEZ Veterans de Palamós 31
VÍCTOR LÓPEZ SATORRE CE Anglès 23
FRANCISCO LAZO VILA CF Lloret Veterans 22
DANIEL ABARQUERO LLOPART CF Torderenc 18
JUAN L. CUENCA ESQUINAS Sportiu Vidrerenc 17
SERGIO MILLÁN ZAHINOS Sant Andreu 16
DANIEL CUERVA GARCÍA CF Lloret Veterans 16
HAMZA JILALI Bar Moreda 15
JOAN PRIM LÓPEZ Veterans d'Hostalric 14
EDUARD CORTINA LLADÓ LPE-Frankfurt S'Agaró 13
CRISTIAN BLANCO ESCOBAR Sportiu Vidrerenc 13
JORDI FERRÉ GUILLÉN UEP Costa Brava 13
CARLES ROCA CASTAÑO UEP Costa Brava 12
CARLES FERRER MARTÍ UEP Costa Brava 12
MIGUEL EXPÒSITO PEDRERO Bar Moreda 12
FRANCISCO AMADOR HEREDIA Caldes d'Áigües Bones 12
JORDI GIMÉNEZ MILLAN CE Anglès 12
ARNALD BASART DE DIEGO Sant Andreu 12
SEBASTIAN ROZAS VALENCIA Inter Sporting 12
JONATHAN LUCAS JORGE Inter Sporting 11
IVÁN GIMBERNAT FUSTÉ LPE-Frankfurt S'Agaró 11
MARC SARRINAT DEULOFEU UEP Costa Brava 11
HASSAN AFILA EL HASSAN Bar Moreda 11
SOFIAN EL ALAMI EL KHALIFI AD Ca La Guidó 11
DIEGO GONZÁLEZ LESCANO Veterans Pontenc 11
JORDI LÓPEZ FONTANET CE Anglès 11
FABIAN LUQUE MOLINA CF Torderenc 11
FRANCESC COT FUSTÉ CF Lloret Veterans 11
ALBERTO PÉREZ MARTÍN CF Lloret Veterans 10
OMAR RIVADENEIRA RODRÍGUEZ Huellas de Colombia 10
SANTOS LÓPEZ GARCÍA Caldes d'Áigües Bones 9
JAUME PUIG MIQUEL UEP Costa Brava 9
JOSÉ M. TOUS CONESA UEP Costa Brava 9
DAVID COSTA ESTANYOL UEP Costa Brava 8
XAVIER MANRESA GAY Sant Andreu 8
YOUNESS CHAARA AD Ca La Guidó 8
NÉSTOR ESTEVEZ DIEGO AD Ca La Guidó 8
JORGE GALLEGO DURÁN Caldes d'Áigües Bones 8
DANIEL MIELGO VALDEPEÑAS Veterans de Palamós 8
JOSÉ MARTÍNEZ ROJO Bar Moreda 8
MARCOS VALLS PÉREZ AD Ca La Guidó 7
DANIEL BRENES ESQUIVA LPE-Frankfurt S'Agaró 7
JORDI MÁRQUEZ CORREA LPE-Frankfurt S'Agaró 7
ADRIÀ ESCRIBANO GALLARDO Bar Moreda 7
ÁLVARO PÁEZ RUIZ Veterans de Palamós 7
CRISTIAN SÁNCHEZ GARCÍA Sant Andreu 7
MIGUEL TOMASETTI MORALES Esportiu Bonmatí 7
JUAN IGNACIO LAUGE Inter Sporting 7
RONNY SUAZO PASTÉN Inter Sporting 6
LEANDRO SIQUEIRA VERANO Inter Sporting 6
NICOLÁS ARAVENA GATICA Inter Sporting 6
ROGER SEGARRA SALÓ Aeroport Cassà 6
ADRIÀ SÁNCHEZ MUÑOZ Aeroport Cassà 6
LUÍS PERDOMO LÓPEZ Huellas de Colombia 6
DANIEL CALABRIA COLLADO Sportiu Vidrerenc 6
DANIEL ALIER GONZÁLEZ AD Ca La Guidó 6
JAIME BORRÀS MARSAL Veterans Pontenc 6
CRISTÓBAL POSADAS PUERTA Veterans de Palamós 6
FCO JAVIER PEÑA ÁLVAREZ CF Lloret Veterans 6
VICENÇ ESQUIVA CAMPAYO LPE-Frankfurt S'Agaró 6
FRANCISCO ESCAMES VICENÇ LPE-Frankfurt S'Agaró 5
JAVIER LÓPEZ PASTOR LPE-Frankfurt S'Agaró 5
JONATHAN OLMO FIGUEROA Sportiu Vidrerenc 5
GOLVERY SINISTERRA MORENO Huellas de Colombia 5
ROBERTO LUCAS AVELLÁN Inter Sporting 5
DARÍO SUAZO PASTÉN Inter Sporting 5
HÉCTOR AGUILERA LUQUE Esportiu Bonmatí 5
P. LUÍS JUÁREZ VIDAL Veterans d'Hostalric 5
ANTONIO ARRISCADOS BUSTOS Aeroport Cassà 5
MANUEL SOTO GARCÍA CF Lloret Veterans 5
CRISTIAN BAYÓN RINCÓN CF Torderenc 5
CRISTIAN BLAS GUTIÉRREZ Caldes d'Áigües Bones 5
ISIDRO GIMÉNEZ FERNÁNDEZ Caldes d'Áigües Bones 5
MARIUS IONUT TANASE Caldes d'Áigües Bones 4
MOHAMED TAOURATI Caldes d'Áigües Bones 4
ORIOL RODRÍGUEZ BALL-LLOSERA Veterans Pontenc 4
CATALIN DORIU UNGUR CE Anglès 4
VÍCTOR TOLEDO ALDAY CE Anglès 4
ÒSCAR GUTIÉRREZ GIMÉNEZ CF Lloret Veterans 4
ALBERT MAS NICOLAU CF Lloret Veterans 4
XAVIER CEBALLOS UCLES Esportiu Bonmatí 4
DAVID CUESTA SILVA AD Ca La Guidó 4
SERGIO GUERRERO MARTÍN Bar Moreda 4
JONATHAN MÉNDEZ CABRERA Inter Sporting 4
LEONARDO CANDELA SOLER Inter Sporting 4
KHALID EL YOUSSEFI Veterans d'Hostalric 4
RICARD DUQUE CARBALLADA Sportiu Vidrerenc 4
AITOR MOLINA DÍEZ CF Torderenc 4
RICARDO ROMÁN CÁRDENAS LPE-Frankfurt S'Agaró 4
HICHAM MOUHM Veterans de Palamós 4
RAFAEL PERDOMO LÓPEZ Huellas de Colombia 4
ISRAEL JIMÉNEZ VEGA UEP Costa Brava 4
MARTÍ SERRAS MARTÍ Aeroport Cassà 3
JOSÉ A. CABRERA VALENZUELA Aeroport Cassà 3
NOEL FRIGOLÉ CÀNOVAS Aeroport Cassà 3
LESLIE WIJESGNE MASSANES Vet. Palafrugell Mont-ras 3
JOAQUIM FERRER CRUZ Vet. Palafrugell Mont-ras 3
JUAN PALOMO POLONIO Veterans de Palamós 3
SERGI NOVO ALGUACIL Veterans de Palamós 3
JORGE CANO PÁEZ Veterans de Palamós 3
FRANCESC JODAR RODRÍGUEZ Veterans de Palamós 3
IVAN TRILLO RODRÍGUEZ Veterans d'Hostalric 3
REGINO RAMÍREZ CRESPO Veterans d'Hostalric 3
SERGIO GÓMEZ CEREZO Veterans d'Hostalric 3
JULIAN S. FLOREZ FERNÁNDEZ Veterans d'Hostalric 3
JESÚS FUENTES FERRÉ CF Lloret Veterans 3
MANUEL PORTILLO ESCOBAR Caldes d'Áigües Bones 3
FRAN CARRASCO BEGUIRISTAIN Veterans Pontenc 3
SERGI NIERGA PUIGDEMONT Veterans Pontenc 3
DENIS HERNÁNDEZ CASAL Huellas de Colombia 3
JOAN MAS PIMAS CF Torderenc 3
MARC PAJUELO SERRANO CF Torderenc 3
ROBERTO LUNA SÁNCHEZ AD Ca La Guidó 3
RODOLFO LIVIO IZQUIERDO AD Ca La Guidó 3
PEDRO GARCÍA LÁZARO AD Ca La Guidó 3
RAÚL NAVARRO HERNÁNDEZ AD Ca La Guidó 3
PAU MIRET PIGNATELLI Sant Andreu 3
GERARD AYATS PÉREZ Sant Andreu 3
MARC PLAJA AGUSTÍ Esportiu Bonmatí 3
MOHAMED NABIL BOUHSINI Bar Moreda 3
ALBERT TEJEDOR MIR Sportiu Vidrerenc 3
SEBASTIÁN DELGADO GONZÁLEZ Sportiu Vidrerenc 2
VÍCTOR VILAR SÁNCHEZ Sportiu Vidrerenc 2
IVÁN ÁNCHEZ GALLARDO Vet. Palafrugell Mont-ras 2
RIDOUANE DAZ DAZ Vet. Palafrugell Mont-ras 2
WILSON YOMAI FIGUEROAS Huellas de Colombia 2
CRISTIAN SÀNCHEZ GARCÍA CE Anglès 2
GEORGE BUTAN CE Anglès 2
JOSÉ PIZARRO MARTIL CE Anglès 2
CLAUDIO DIMITRU BANCEU CE Anglès 2
ROBERT AYMA ESPALLARGAS CE Anglès 2
LLUÍS BASART PUIGDEVALL LPE-Frankfurt S'Agaró 2
DANIEL PUNTUNET VENTÓS LPE-Frankfurt S'Agaró 2
JUAN BRAVO MARTÍNEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 2
DANIEL CAMPS LÓPEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 2
FERNANDO QUINTANA JIMÉNEZ Veterans de Palamós 2
ROGER MASÓ PLANAS Esportiu Bonmatí 2
ALBERT GÜELL SALA Esportiu Bonmatí 2
JUAN GARCÍA SÁNCHEZ UEP Costa Brava 2
MANUEL GIL LÓPEZ Aeroport Cassà 2
FRANCISCO MATA PÉREZ AD Ca La Guidó 2
BILAR ZOBAIR ZOBAIR Bar Moreda 2
ANDREU SANTIAGO SÁNCHEZ Bar Moreda 2
JUAN GUERRERO MARTÍNEZ Bar Moreda 2
JAVIER BOURDJAKIAN Inter Sporting 2
MARTÍN RODRÍGUEZ ECHEVERRI Inter Sporting 2
JUAN MANUEL PÉREZ Inter Sporting 2
PEDRO J RODRÍGUEZ PIZARRO Veterans Pontenc 2
C. JAVIER AYUSO GUTIÉRREZ Veterans Pontenc 2
JUÁN ÁLVAREZ ARIAS Veterans Pontenc 2
LLUÍS PARERA POU Sant Andreu 2
JOSEP ROMAGUERA MORA Sant Andreu 2
JORDI FLORES ALTAFULLA Sant Andreu 2
JOSEP MATAS RIBAS Sant Andreu 2
OMAR GARCÍA GÓMEZ Veterans d'Hostalric 2
CRISTIAN OVIDIO BURCH Caldes d'Áigües Bones 2
RAÚL VAQUERIZO SERRANO Caldes d'Áigües Bones 2
JOSÉ HERNÁNDEZ MORENTE Caldes d'Áigües Bones 2
JOSEP COLOMA MARTS CF Lloret Veterans 2
FCO. DAVID CERVERA COBOS CF Lloret Veterans 2
RAÚL GUTIÉRREZ JIMÉNEZ CF Lloret Veterans 2
RUBÉN EGEA GÓMEZ CF Lloret Veterans 2
JAVIER LEDESMA TORRALVA CF Lloret Veterans 1
R CARRILLO SEGURA CF Lloret Veterans 1
RAFAEL BARRERO MONTALVO CF Lloret Veterans 1
ÓSCAR RUIZ NOVELLA CF Lloret Veterans 1
VÍCTOR GONZÁLEZ MUÑOZ Bar Moreda 1
BILAL ZOBAIR ZOBAIR Bar Moreda 1
MATHIAS MUNIZ Bar Moreda 1
PEDRO RUIZ CARAVACA Bar Moreda 1
SANTIAGO SÁNCHEZ ANDREU Bar Moreda 1
EDWIN SOTO ROMERO Bar Moreda 1
J GARCÍA FERNÁNDEZ UEP Costa Brava 1
GENÍS MAESSE VILLA UEP Costa Brava 1
GABRIEL POPA UEP Costa Brava 1
JUAN C. BARNES MUELAS AD Ca La Guidó 1
MIGUEL MARTÍNEZ VIDAL AD Ca La Guidó 1
ALBERTO RODRÍGUEZ NOCETI AD Ca La Guidó 1
MANUEL FERNÁNDEZ TORRALBA AD Ca La Guidó 1
IVÁN RUBIO ROMAN Caldes d'Áigües Bones 1
MANUEL RIVERA MORENTE Caldes d'Áigües Bones 1
DANIEL PEÑACODA BENJUMEA Caldes d'Áigües Bones 1
RUBÉN COCA GARCÍA Caldes d'Áigües Bones 1
RAÚL GONZÁLEZ ROMERIC Caldes d'Áigües Bones 1
JORDI JANER FELISART Sportiu Vidrerenc 1
JOSÉ RODRÍGUEZ CABALLERO Sportiu Vidrerenc 1
JAUME MERCADER LLUÍS Sportiu Vidrerenc 1
JOSEP TARRÉS AUBERTÍ Sportiu Vidrerenc 1
JORDI PINTO PAGÈS Veterans d'Hostalric 1
FERRAN NONELL CULLELL Veterans d'Hostalric 1
MARC CASELLAS FERRER Veterans d'Hostalric 1
QUIM MOLINA SOLER Veterans d'Hostalric 1
ÁLEX GONZÁLEZ APARICIO Veterans d'Hostalric 1
ÓSCAR CONEJERO ROSELL Esportiu Bonmatí 1
ÁNGEL FLORES OSORIO Esportiu Bonmatí 1
VÍCTOR MERINO LARREA Esportiu Bonmatí 1
OSMAN VEOVANY PERDOMO Esportiu Bonmatí 1
DAVID BARBERÁN MOLINA Esportiu Bonmatí 1
ISAAC CASSAU SEBASTIÁN Esportiu Bonmatí 1
BENJAMÍN MINOVAS MARTÍN Esportiu Bonmatí 1
AITOR SÁNCHEZ GÓMEZ Aeroport Cassà 1
ERIC MAGRO MARTÍNEZ Aeroport Cassà 1
CLAUDIU MINAS Aeroport Cassà 1
XAVIER RODRÍGUEZ COROMINAS Aeroport Cassà 1
SERGIO MARÍN MARÍN Aeroport Cassà 1
DANIEL CASTRO LUNA Aeroport Cassà 1
IBAN CARRILLO GARCÍA Aeroport Cassà 1
CRISTO MENNO CORTÉS Aeroport Cassà 1
ANTONI PARÉS MASSA Aeroport Cassà 1
JOSEP MERCADER MOLINS CF Torderenc 1
JOSÉ A. MÉNDEZ CRUZ CF Torderenc 1
JOSEP A. CAÇADOR LOSADA CF Torderenc 1
DANIEL POZO SANZ CF Torderenc 1
XAVIER VIÑOLAS MARTÍNEZ CF Torderenc 1
IVÁN MOLINA DÍEZ CF Torderenc 1
ALEJANDRO MATAS GALLEGO CF Torderenc 1
JJOSÉ L MORÁN CF Torderenc 1
DAMIÁN MOLINA DÍEZ CF Torderenc 1
CRISTIAN BUGUR VALERIN CE Anglès 1
IOAN UNGUR VASILE CE Anglès 1
IVÁN BÉJAR ARGUELLO CE Anglès 1
KARIM ARTAGUAL Veterans Pontenc 1
RAMÓN GARCÍA REYES Veterans Pontenc 1
MARC ROBERT RUIZ Veterans Pontenc 1
FRANCISCO PIZARRO DE LA TORRE Veterans Pontenc 1
JAUME BORREGO QUINTANA LPE-Frankfurt S'Agaró 1
DAVID OLIVERAS SALA LPE-Frankfurt S'Agaró 1
JOSÉ FERNÁNDEZ COLLADO LPE-Frankfurt S'Agaró 1
ABEL UREÑA HERNÁNDEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 1
JUAN L CUENCA TORRES LPE-Frankfurt S'Agaró 1
JONATHAN ROMÁN MUÑOZ LPE-Frankfurt S'Agaró 1
JUAN SEVILLANO CANDELAS LPE-Frankfurt S'Agaró 1
SERGIO MESTRES LÓPEZ LPE-Frankfurt S'Agaró 1
BRIAN SUAZO PASTÉN Inter Sporting 1
BOURDIN AL BERENGUE Inter Sporting 1
GASTÓN ALBARENQUE BOURDIU Inter Sporting 1
GASTÓN BONAVISTA LEMES Inter Sporting 1
ANTONIO CHICA MONTORO Veterans de Palamós 1
DANIEL QUINTANA JIMÉNEZ Veterans de Palamós 1
FRANCESC JODAR RODRÍGUEZ Veterans de Palamós 1
DANIEL MIELGO VALDEPEÑAS Veterans de Palamós 1
VÍCTOR ROS TORRENT Veterans de Palamós 1
JORGE A. RUIZ MORALES Huellas de Colombia 1
LUIS A. MARTÍNEZ FERNÁNDEZ Huellas de Colombia 1
LUIGI BERNEY BUCHELI Huellas de Colombia 1
CRISTIAN CASAS POLAEZ Huellas de Colombia 1
JORGE OSPINA OSORIO Huellas de Colombia 1
JAIRSON ORTIZ BURBANA Huellas de Colombia 1
OMAR ZABALA CARIAS Huellas de Colombia 1
HENRY ORTIZ QUINTERO Huellas de Colombia 1
JUAN OSPINA OSORIO Huellas de Colombia 1
DAVID COROMINAS LLACH Vet. Palafrugell Mont-ras 1
JULI PIDEVALL ARNAU Vet. Palafrugell Mont-ras 1
JOSEP ALSINA ROMAGUERA Sant Andreu 1
JORDI FLORES ALTAFULLA Sant Andreu 1
ISMAEL SERRANO GARZÓN Sant Andreu 1
DAHIEL CANALEJO SÁNCHEZ Sant Andreu 1
ALBERT TABERNER JIMÉNEZ Sant Andreu 1
RAFAEL RUIZ AMAT Sant Andreu 1